INFORMAČNÍ KIOSKY

FLAT3_front

Samostaně stojící informační kiosky vyrábíme s uhlopříčkou monitorů 19" - 65". U více monitorových provedení lze zobrazit nezávisle více aplikací nebo prezentací současně. Monitory mohou být dotykové i nedotykové. Provedení šasi je, jak pro vnitřní, tak i venkovní provedení.

WALL-G

Závěsné kiosky nalézají uplatnění  v různých oblastech použití. Vzhledem ke svým rozměrům jsou vhodné pro tisk vstupenek a pořadových lístků. V platebním provedení je lze použít jako platební brány pro dobíjení virtuální pěněženky, nebo k provádění menších hotovostních i bezhotovostních plateb.

PIVOT5

Pomocí stojanu na tablety změníte svůj tablet na informační stojan kdykoliv bude potřeba. Stojany jsou vyráběny pro uhlopříčky tabletů 10" - 22". Kryt tabletu je uzamykatelný. Stojany lze upravit dle přání zákazníka také v provedení montáže na stůl a nebo na zeď.

 

PlankWall2

Průmyslové kompaktní zobrazovače s vysokou svítivostí (až 2000 cd2) jsou nabízeny ve standardních ale i v atypických rozměrech. Jejich využití je především v aplikacích, kde  zobrazovaný obsah musí být dobře viditelný i při slunečním svitu,  nebo kde z různých důvodů (např. rozměrových)  nelze nasadit zobrazovače ve standardních formátech.

INFO_BOX_7

Elektronické informační tabule jsou používány zejména státními institucemi, které občanům potřebují sdělit důležité informace formou interaktivního obsahu. Jednoduchá vzdálená správa umožňuje editaci zobrazovaného obsahu   z jakéhokoliv počítače   z pohodlí kanceláře či vašeho domova.

Table 1

Pokud se chcete profilovat nečím nestandardním a oslovit své klienty neobvyklým řešením, nabízíme integraci informačních a reklamních systémů do atypických objektů a prostor. Takto provedené integrace vám umožní "vdechnout život" i relativně neživým věcem jako jsou stoly, stěny, různé stavební a designerské prvky.