SLUŽBY

 

CAD3

Úspěch a kvalita výroby spočívá nejen v bezchybné práci jednotlivých profesí, ale hlavně v dokonalé technické přípravě konstrukční a výrobní dokumentace. K tomuto účelu nabízíme služby CAD pro konstrukci kovových i nekovových součástí a celků. Modelování a výstupy ve standardních formátech DXF,DWG, PDF, JPEG a AVI. Součástí nabídky je i tvorba elektro dokumentace, pokud to klient vyžaduje. Dále nabízíme vývoj a výrobu testovacích vzorků popřípadě dohled nebo realizaci zkušební série a finální testování. Pokud je klient úplně na začátku celého svého procesu (nápadu), nabízíme vyhotovení analýzy a studie proveditelnosti celého projektu a to jak po stránce výrobní, tak i po stránce funkčnosti dle specifických požadavků.

 

 

WinEmbd1

Většina našich výrobků pracuje na bázi operačních systémů společnosti Microsoft patřících do skupiny Windows Embedded. Tyto operační systémy se od standardně používaných verzí příliš neliší. Klíčový rozdíl je v možnostech operační systém upravit a nebo použít speciální nástroje, které nejsou v klasických verzích dostupné. Jedná se zejména o ochranu proti přepisu dat, šifrování dat a u verze Windows 10 také o automatický restart v případě selhání operačního systému (BSD). Dalšími zásadními přednostmi těchto operačních systémů je výrazně delší technická podpora výrobce (minimálně 10 let) oproti standardním verzím a volitelné jazykové mutace (podpora 30 světových jazyků). Nejpoužívanější verze jsou Windows Embedded  POSready 7, Windows Embedded 8.1 Industry Pro a Windows 10 IoT. Našim zákazníkům nabízíme také možnost školení pro jejich IT specialisty a vývojáře při nasazování těchto operačních systémů do jejich budoucích zařízení.

 

HWmini1Z dlouholeté praxe víme, že každé konstrukční řešení má svá specifika. Současný zákazník požaduje moderní výkonné technologie a přitom efektivní a ekonomické řešení. Pro optimální a ekonomický provoz není ale vždy nutné nasadit super výkonný HW jako srdce informačního systému. Klíčem je vždy aplikace a prostředí, ve kterém uživatel systém provozuje. Neméně důležitý je také výběr vhodných periferií s vysokou odolností a dlouhou životností. Klientům nabízíme odborné poradenství a pomoc při volbě optimálního provedení a konfigurace pro jejich systémy. Pro ty, kteří vyžadují nadstandardní anebo originální řešení, máme  k dispozici řadu zajímavých technologií, které jim pomohou splnit jejich očekávání a požadavky.

 

 

Pro výrobu kovových šasi a jejich dílů používáme moderní technologie, které nám dovolují CNC2 vyrábět zajímavé a v případě potřeby také atypické tvary. Primárně používáme kov a jako doplňkové a dekorační prvky sklo a plasty. Použitím CNC laseru a CNC ohraňovacího lisu dosahujeme vysoké přesnosti při výrobě. K přípravě povrchu máme k dispozici lakovnu na práškový lak (volitelně za příplatek také mokrý lak) a pro antikorozní úpravu i galvanovnu. V ceně nabízíme klientovi volbu dle palety RAL Classic. Nabízíme také zákaznickou kovovýrobu na dalších technologiích jako CNC frézování, sváření CO2, soustružení, vrtání, vysekávání atp. Pokud to klient potřebuje, nabízíme také službu kompletace jeho výrobků, a to i v oblasti instalace kabeláží a následného "zahoření", popřípadě testování celkové funkčnosti.