REKLAMNÍ SYSTÉMY

PhilipsQ

Digital Signage Solution společnosti Philips je vynikající řešení pro zobrazení multimediální prezentace a  reklamy. Nízké  pořizovací náklady a vysoká kvalita obrazu uspokojí požadavky i těch nejnáročnějších klientů.

PC_stick4

Miniaturní počítače s procesory společnosti Intel  s integrovanou grafikou garantují trvalý výkon při nízké spotřebě a vysoké spolehlivosti. Vaše aplikace budou rychlé i v případě vysoké kvality zpracování obrazu a videa.

BTkeyboard3

Miniaturní bezdrátové klávesnice jsou elegantním ovládacím prvkem pro jednoduché řízení a konfiguraci multimediálních prezentací a aplikací. Miniaturní rozměry a nízká hmotnost umožňuje mít vždy klávesnici při sobě.

Printer5

Tiskárna identifikačních pásků je skvělým pomocníkem při pořádání PR akcí. Možnost vytištění čárového kódu a  pestrá škála barev spolehlivě identifikuje a vizuálně odliší přítomné účastníky.

Vyloha4

Dotykové fólie umožňují bezpečné ovládání aplikací. Umístění z vnitřní strany výlohy prodejny a nebo prezentační místnosti je skvělé řešení jak bezpečně poskytnout svým budocím klientům informace o svých službách a výrobcích.

Panel2

Miniaturní dotykové i nedotykové panely jsou skvělým pomocníkem v prodejnách a při prezentacích. Multimediální formou poskytují pestrou škálu potřebných informací k nabízeným výrobkům a službám.